top of page

SINGAPUR- LVÍ MĚSTSKÝ STÁT

Do Singapuru jsme se podívali na 4 dny 22.2. 2019 jako mezizastávku před přistáním na Novém Zélandu.

Nebyla to nějak vysněná destinace a ani extra plánovaná, ale za to jsem moc ráda, že jsme jí zařadili na náš seznam navštívených destinací.

Přišlo to spíš ze strany člověka, který nám zařizoval letenky k protinožcům. Věděli jsme určitě, že chceme někde na pár dní zastavit, abychom alespoň trochu zabránili jet legu. Napsali jsme mu tedy, že je jedno kde budeme mít zastávku a nabídl nám Singapur. Celkově spoustu lidí volí tuto destinaci, jako mezizastávku.

Singapur se mi opravdu moc líbil. Přece jen je to Asie a tudíž celkem jiný svět. Ovšem Singapur je dost moderní a úředním jazykem kromě jiného je angličtina, tak to nebyl až tolik kulturní šok. Tak či tak, díky této zemi jsem si na svůj seznam destinací, připsala snad celou Asii, protože to je kompletně něco jiného.

Konkrétně tento městský stát má spoustu turisticky atraktivních míst, o kterých budu psát v dalších článcích a hlavně není absolutně těžké se ke každé té atrakci dostat podzemní rychlodráhou. Myslím, že plně nabité 4 dny nám stačili k tomu, abychom si Asijského tygra užili na plno.

Jsme připraveni na další Asijské pecky- alespoň trochu.

JEDNOTLIVÉ ČLÁNKY (třeba co v Singapuru navštívit, jaka tam jsou pravidla nebo o ostrově Sentosa atd) najdete v tabulce. Stačí kliknout.

IMG_20190226_132641.jpg
IMG_20190224_101936.jpg
bottom of page