top of page

KEŇA, LANZAROTE, TENERIFE, MALLORCA A EGYPT- DOVOLENKOVÉ DESTINACE

Naše první větší dovolená během života v Irsku bylo Tenerife v únoru roku 2017. Nadšenost byla veliká, hlavně potom co jsme viděli černé pláže nebo byli na vrchu sopky El Teide. Užili jsme si to naplno.

Mallorcu v říjnu 2017 beru, jako naší asi nejmíň povedenou destinaci, protože místo kde jsme byli mělo hodně ,,party“ atmosféru, takže jsme většinu času někde pařili a druhý den byli na pláži. Ne, že by to bylo špatné- občas je fajn jen relaxovat a bavit se. Samozřejmě jsme byli i na různých místech ostrova. 

 

Lanzarote jsme navštívili v dubnu 2018 a užili jsme si tento Kanárský ostrov na plno. Už od začátku nám bylo jasné, že dovolená bude bezvadná, protože zde jsme dostali pokoj s výhledem na moře ačkoliv jsme si ho nezaplatili. No asi nám to karma vrátila za Mallorcu, kde jsme pokoj s výhledem nedostali ačkoliv byl zaplacený.

Do Egypta jsme se vydali v červenci 2023 během sezóny. Tentokrát jsme nejeli samy, ale s mým bratrem a nevlastním otcem. Nejlepší bylo to potápění v nádherném Rudém moři plném korálů a podmořských tvorů.

Keňu jsme si užili hned v lednu 2024. Byla to nádherná dovolená plná zajímavých zážitků, safari a poznání místní kultury. Sice jsme v této Africké zemi byly pouze na týden, ale i tak jsme stihli velkou spoustu výletů.

Tak to bylo tak ve zkratce vše o našich dovolenkových destinací.

JEDNOTLIVÉ ČLÁNKY (třeba o Aloe Vera nebo výšlap na El Teide atd) najdete v tabulce. Stačí kliknout.

DSC_0183.JPG
DSC_6155.JPG
DSC_8188.JPG
bottom of page