top of page

LANZAROTE, TENERIFE A MALLORCA- DOVOLENKOVÉ OSTROVY

Naše první větší dovolená během života v Irsku bylo Tenerife v únoru roku 2017 s nádhernými 25 stupni. Nadšenost byla veliká, hlavně potom co jsme viděli černé pláže nebo byli na vrchu sopky El Teide. Když se ohlídnu zpětně brali jsme to celkem dovolenkářsky už vzhledem k tomu, že jsme měli all inclusive hotel a vše přes agenturu. Na druhou stranu nelituju, jelikož to vyšlo velice levně i přes tento fakt a jídlo bylo neuvěřitelné. Užili jsme si to naplno.

Mallorcu v říjnu 2017 beru, jako naší asi nejmíň povedenou destinaci hlavně, protože místo kde jsme byli mělo hodně ,,party“ atmosféru, takže jsme většinu času někde pařili a druhý den byli na pláži. Ne, že by to bylo špatné- občas je fajn jen relaxovat a bavit se. Samozřejmě jsme byli i na různých místech ostrova. Ovšem od začátku trochu vypadalo, že nám dovolená nepřeje. Zaplatili jsme pokoj s výhledem na moře a dostali jiný-podkrovní, kde bylo opravdu vedro. Museli jsme ho tedy vyměnit což nám zničilo hned první půl dne. Ovšem, abych tady neprskala negativem- potápění s rybičkami bylo super a na chvilku ten párty život taky.

 

Lanzarote naopak bylo z těchto tří destinací nejvíce povedenou. Byl to duben 2018 a užili jsme si tento Kanárský ostrov na plno. Když jsem vyprávěla co vše jsme dělali, sama jsem se divila, že jsme to mohli stihnout. Za ten týdne, jsme seděli na různých zážitkových atrakcí, pláž jsme stihli snad jen jednou a hotelový bazén jen poslední den hodinu před odjezdem. Už od začátku nám bylo jasné, že dovolená bude bezvadná, protože zde jsme dostali pokoj s výhledem na moře ačkoliv jsme si ho nezaplatili. No asi nám to karma vrátila.

Každopádně jsme využili všechno na co jsme narazili, každou aktivitu.

Tak to bylo tak ve zkratce vše o našich dovolenkových ostrovech.

JEDNOTLIVÉ ČLÁNKY (třeba o Aloe Vera nebo výšlap na El Teide atd) najdete v tabulce. Stačí kliknout.

DSC_0183.JPG
DSC_6155.JPG
DSC_8188.JPG
bottom of page