top of page

Kanada- další let do neznáma

20220608_163715.jpg
20221008_151209.jpg

Do Kanadského Vancouveru jsme přiletěli 7.6.2022 po skoro 25ti hodinách na cestě(počítám i sedm hodin čekání v Amstrdamu.) Náš Kanadský začátek byl úplně odlišný od ostatních. Po týdnu rozkoukávání jsme skočili hned do pracovního tempa, které se po dvou měsících volna celkem hůř zapojovalo do rutiny. Každopádně nemít auto byl rozdíl a nic jsme do začátku nepoznávali. Chtěli jsme tu nejdřív najet na nějaký režim a poznávat až pak, takže v tom to bylo jiné.

Krom toho nám ten začátek moc dobře nevyšel a stalo se pár neočekávaných situací. Jednou z nich bylo, že jsme se museli stěhovat o měsíc dřív než bylo v plánu. Bylo těžké najít nějaké bydlení takhle narychlo. Proto jsme koupili auto, udělali jednoduchou vestavbu a nastěhovali se do něj. V podstatě nám to auto zachránilo krk a díky němu můžeme zkoumat krásy Kanady. Žili jsme v něm přes tři měsíce. Bylo to úplně jiné bydlet v autě při práci na plný úvazek a zima se blížila. Zima ve Vancouveru znamená déšť. Proto jsme se rozhodli pro změnu a posunuli jsme se do horského střediska Whistler, kdy jsme vyměnili život v autě za život v hotelu. Připomenuli jsme si tak naše Norské dobrodružství  a zrychlené tempo co jsme si přivezli z Vancouveru se rázem změnilo v klid a pohodu.

Víza máme na rok tak uvidíme co nám ten rok přinese a kam nás zavede. Další informace budu dodávat postupně a zatím můžete číst moje články :)

JEDNOTLIVÉ ČLÁNKY (třeba jak zažádat o víza,co zařídit první den atd) najdete v sekci články. Stačí kliknout.

bottom of page